گوگل در بالا لیست شایسته ترین شرکت‌ها برای مهندسین نرم‌افزار

Please log in or register to like posts.
اخبار
- دیجی نار

یکی مهم ترین کارداران تولید رضایت‌مندی از شغل , حقوق و دستمزد و مزایای آن است که قادر است موقعیت دشوار و پراسترس را برای شخص , قابل‌ تحمل‌تر نماید . تا مدتها یکی علاقه‌مندی‌های اینجانب بررسی حالت حقوقی شغل‌های شبیه با عمل خودم در نقاط متعدد عالم بود . اکنون یک کمپانی پژوهشی , نتیجه ها تحقیقی را منتشر نموده که در آن شایسته ترین شرکت‌ها برای فعالیت کردن مهندسین نرم‌افزار را در سال میلادی روان معرفی کرده است . فکر‌ میکنید , کدام شرکت‌ها در‌این لیست هستند؟

بر طبق گزارش وب‌سایت شغل یابی Glassdoor , گوگل در سال میلادی روان شایسته ترین مکان برای اشتغال مهندسین نرم‌افزار بوده است .

این تحقیق مبنی بر گزارش‌های پخش شده از میانگین دستمزد ۱۲ ماه پیشین مهندسین نرم‌افزار مشغول به کار در ۱۵ کمپانی فعال در قضیه فناوری تنظیم شده‌است . بر طبق همین گزارش‌ها بود که گوگل در منزلت اولیه , این شرکت‌ها قرار گرفت .

لیست پنج کمپانی برتر و میانگین حقوق و دستمزد هر ساله آنان به مهندسین نرم‌افزار به شرح تحت است :
google tops best paid software eng 2 - دیجی نار
گوگل : ۱۲۸ هزار و ۳۳۶ دلار
فیس‌بوک : ۱۲۳ هزار و ۶۲۶ دلار
اپل : ۱۱۴ هزار و ۴۱۳ دلار
eBay ( ای‌بِی ) : ۱۰۸ هزار و ۸۰۹ دلار
زینگا : ۱۰۵ هزار و ۵۶۸ دلار
Glassdoor , مبنی بر بیش تر از ۵۰۰۰ گزارش دستمزد اخذ شده , اعلام نموده که میانگین حقوق و دستمزد هر ساله مهندسین نرم‌افزار , ۹۲ هزار و ۶۴۸ دلار است که نسبت به سال پیشین میلادی در حدود ۲ . ۵ درصد ارتقاء داشته است .

این وب‌سایت شغل یابی همینطور به‌دنبال میافزاید که از ۱۵ شرکت مورد مطالعه , مهندسین نرم‌افزار ۱۳ شرکت از اینکه میانگین حقوقشان از میانگین حقوق و دستمزد کل آمریکا فراتر است شم نیکی دارا هستند .
google tops best paid software eng 1 - دیجی نار
با وجود این گزارش , این میزان حقوق و دستمزد در تمام دره سیلیکون نیست . به عنوان مثال , حقوق مهندسین نرم‌افزار در اینتل و آی‌بی‌ام , پایین‌تر از میانگین فوق بوده و به‌ترتیب براربر ۹۲۱۹۴ و ۸۹۳۹۰ دلار است .

منابع Glassdoor برای این تحقیق , از گزارش‌های پخش شده از داوطلبان و به صورت ناشناس بوده است .

در گزارش‌های نشر داده شده در ماه سپتامبر ( شهریور ) , کمپانی‌های فیس‌بوک و لینکدین , در کنار کمپانی‌هایی مثل SAP , Akamai و CareerBuilder . com در لیست ۲۵ کمپانی ایده‌آل برای عمل قرار گرفته بودند .

یک سفارش : لطفاً همت نکنید , دریافتی مهندسین‌ نرم‌افزار خویش را به ریال تبدیل کرده و با حقوق و دستمزد خویش مقایسه نمائید . زیرا سود آن مناسب نخواهد بود!

حیث شما دراین مورد چیست؟ آیا این میزان حقوق و دستمزد را برای کارکنان شرکت‌های فوق مطلوب می‌دانید؟ آیا مهندسین نرم‌افزار در مرز و بوم ما هم از شرایط شغلی قابل قبولی برخوردارند؟

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *