Nearby Share | به زودی در دسترس اندرویدیها

Please log in or register to like posts.
اخبار
Nearby Share

قابلیت جدید گوگل

 

قابلیت Nearby Share مدت زمان بسیاری است که توسط بتا تسترها در حال آزمایش و بررسی است و اکنون پس از گذشت چند وقت، اینگونه نشان می دهد که ورژن نهایی آن برای عرضه و در اختیار گرفتن همگانی مهیا شده است. این قابلیت برای همه ی کاربران محصولات اندرویدی که ورژن اندروید دستگاه آنها از Android 6 بالاتر باشد، کارایی خواهد داشت و در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.

اکنون، این ویژگی در اختیار بتا تسترها قرار گرفته و با توجه به گزارشاتی که از سمت آن ها به دست امده و اعلام شده است، این قابلیت کارایی خیلی فراوانی دارد و بدون مشکل و باگ، وظایف خود را به درستی انجام می‌دهد. چنانچه قصد این را دارید تا هر چه زود تر از قابلیت Nearby Share بهره مند شوید، می‌توانید به جامعه بتا تسترها بپیوندید و در غیر این صورت، تا ماه آگوست انتظار آن را بکشید تا عرضه عمومی این قابلیت به صورت رسمی صورت گیرد.

برای اشخاصی که از این قابلیت هیچ اطلاعاتی ندارند، باید این نکته را بگوییم که قابلیت Nearby Share گوگل برای جا به جایی فایل و اسناد بین تلفن ‌های همراه اندرویدی کاربرد خواهد داشت. البته این موضوع را از یاد نبرید که فرد گیرنده فایل‌ها، باید حتما در فهرست مخاطبین موبایل شما حضور داشته باشد تا توانایی دریافت فیل هایی که ارسال کردید را داشته باشد.

در کنار اندروید، گوگل می خواهد تا قابلیت Nearby Share را به بقیه پلتفرم‌ها مانند macOS، ویندوز، لینوکس و کروم او اس نیز اضافه نماید. در حالی که این قابلیت برای سیستم عامل‌های مذکور در صف اضافه شدن قرار گرفته است، ولی به نظر می رسد در ورژن تازه لینوکس شاهد وجود قابلیت Nearby Share در محیط این پلتفرم هستیم.

در این مطلب سعی شد اطلاعاتی هر چند کوتاه در خصوص قبلیت جدید گوگل در اختیار شما قرار بگیرد. چنانچه این مطلب را دوست داشتید سایت دیجی نار را به دوستانتان معرفی کنید.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *