فیس بوک مرز های خود با اینستاگرام را حذف می کند!

Please log in or register to like posts.
اخبار
شرکت فیس بوک

بعضی از مخاطبان فعال شبکه مجازی فیس بوک ادعا کرده اند که استوری های موجود در شبکه مجازی اینستاگرام برایشان به نمایش در می آید. آنچه که اکنون میان شبکه مجازی Facebook و اینستاگرام به عنوان مرز شناخته می شود به زودی از بین خواهد رفت.

شرکت فیس بوک در حال تست پروژه ای جدید است که در آن استوری هایی که در اینستاگرام منتشر می شوند، بر روی آن نیز به نمایش در بیایند. قابلیتی که از آن صحبت به میان است برای نخستین بار توسط یکی از فعالان توییتر دیده شد و در پی آن مت ناوارا یکی از اعضای هیئت مدیره فیس بوک نیز آن را تایید کرد. اما در ادامه نیز تاکید کرد که در حال حاضر این اتفاق آزمایشی بوده و به صورت کاملا محدود در حال اجراست.

 

آپلود اطلاعات در فیسبوک و اینستا به طور همزمان

 

فیس بوک قبل تر این اجازه را به کاربران خود داده بود تا هر آنچه که در اینستا آپلود می کنند بتوانند در صفحه فیس بوک خود نیز آپلود کنند که در حالت کلی با این اتفاق دارای تفاوت هایی است.

هدف نهایی آن است که مخاطبان فعال شبکه مجازی اینستاگرام این توانایی را داشته باشند تا استور هایی را که در اینستا منتشر کرده اند در فیس بوک نیز انتشار دهند. برای آنکه این موضوع تحقق یابد باید دو اکانت مذکور با یکدیگر متصل بشوند.

 

شرکت فیس بوک

 

در این رابطه نکاتی نیز از سمت فیس بوک گوشزد شده اند که متوجه شدن آن ها خالی از لطف نیست. زمانی که شخصی در فیس بوک از فالوور شما نبوده قادر به تماشای استوری نیست.

کلیه اتفافات اعم از گفت و گو ها در اکانت اینستا نیز به نمایش در می آیند. برای تماشای هر استوری share شده در اینستا که در Facebook نیز به نمایش در آمده هیچگونه احتیاجی به جابه جایی اپ ها نیست.

همه ی این ها در حالی است که کمپانی فیس بوک در پی حذف مرز باقی مانده خود و شبکه مجازی اینستاگرام است. کمپانی فیس بوک نیز در حال توسعه اپ خاصی برای ارسال پیام بین این دو شبکه است که هدف اصلی آن قرار گرفتن در اشلی بزرگتر به اسم «خانواده اپلیکیشن» است.

 

گزارش سخنگوی شرکت فیس بوک

مسئول اطلاع این خبر از سوی کمپانی فیس بوک پس از منتشر شدن آپدیت تازه خود طی گزارشی اعلام کرد: شرکت ما تعهد می کند که کلیه تنظیمات حریم شخصی محترم بوده و دخالتی در آن صورت نخواهد گرفت.

 

شرکت فیس بوک

 

او در ادامه افزود: کمپانی ما در صدد تست و بررسی قابلیتی تازه است که افراد قادر خواهند بود تا استوری های شبکه مجازی اینستاگرام را در پنل فیس بوک خود نیز ببینند. همچنین بدون نیاز به تعویض برنامه و اپ از استوری هایی که مد نظرشان است لذت ببرند.

برای اینکار تنها کافیست سینک کردن بین دو اکانت صورت بگیرد. کاربران این توانایی را دارند تا گزینه نمایش در فیس بوک را لغو کرده و از آن استفاده نکنند.

 

updated on 2/27/2021

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *