با خدمت DNS کلودفلر روی گوشی , سرعت وب خویش را ارتقا دهید

Please log in or register to like posts.
اخبار
Cloudflare DNS app 796x419 1 - دیجی نار

سرویس DNS کلودفلر در قالب یک نرم افزار موبایلی برای اندروید و آی وی اس منتشر شد . دی ان اس 1 . 1 . 1 . 1 کمپانی Cloudflare می تواند سرعت وب شما‌را ارتقاء دهد .

کلودفلر اوایل سال 2018 میلادی بود که خدمت دی ان اس 1 . 1 . 1 . 1 خویش را معرفی کرد و دردست یوزرها وب قرار بخشید . سرویس‌های DNS به وسیله ارائه کننده‌های خدمت وب به کار گیری می شوند . از این سرویس‌ها به خواسته مقرر کردن اسم یک دامنه مثل Google . com به یک نشانی آی پی حقیقی و واقعی برای فهم و شعور روترها و سوئیچ‌ها به کارگیری می گردد .

غالبا سرویس‌های دی ان اسی که به وسیله ارائه کنندگان وب در دست یوزرها قرار می گیرد نماید و نامطمئن می باشند ; البته شرکت کلودفلر وعده میدهد تا سرعت وب شما با استعمال از خدمت 1 . 1 . 1 . 1 ارتقاء پیدا خواهد کرد . بعد از یک عصر آزمایشی موفقیت آمیز , این خدمت اکنون در دست یوزرها اندرویدی و آی وی اسی هم قرار گرفته است .


این موسسه نرم افزار موبایلی را ارائه کرده که ترافیک شما‌را به سرورهای دی دی ان اس 1 . 1 . 1 . 1 انتقال داده و سرعت وب شما‌را ارتقا میدهند . یکی دیگر از محاسن به کارگیری از نرم افزار Cloudflare , دوری از ردیابی تاریخچه مرور اینترنتی و شاید فروش آن از طرف خدمت دهنده شما است . کلودفلر با مسئولیت شده‌است که خدمت DNS این مجموعه به هیچ عنوان مرور کاربرانش را ردیابی نکرده و آنان‌را نمی‌فروشد . علاوه بر این آن ها کماکان دارای تعهد به همیاری با کمپانی KPMG خواهند بود تا با بازرسی هر ساله , گزارش همگانی را هم به نشر برسانند .

ارتقا سرعت وب با نرم افزار کلودفلر
با اعتنا به خدمت دهنده‌ی وب تلفن همراه و به لطف خدمت 1 . 1 . 1 . 1 , شما می توانید ارتقا سرعت اینترنتتان را حس فرمایید ; گرچه این به آن شکل نیست که بتواند هر خدمت دی ان اسی را باخت داده و سرعت بیشتری را نسبت به آن ارائه نماید .

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *