سیستم عامل هارمونی به زودی لانچ می شود

Please log in or register to like posts.
اخبار
سیستم عامل هارمونی

از مقامات ارشد کمپانی هواوی بیانه ای صادر شده با مضمون تاریخ انتشار ورژن آزمایشی سیستم عامل هارمونی که قرار است بر بستر کلیه دیوایس های هواوی قرار بگیرد. این اتفاق تا سه ماه اول سال 2021 میلادی رخ می دهد.

شرکت هوآوی در تازه ترین کنفرانسی که در خصوص توسعه‌دهندگان بود از ورژن دوم سیستم عامل هارمونی پرده برداری کرد. کمپانی هوآوی در پی تحریم های ایالات متحده تصمیم گرفته تا توسعه و بهینه سازی اکوسیستم مختص به خود را گسترش بدهد و قصد دارد آن را وارد کلیه تولیدات خود بکند.

 

سیستم عامل هارمونی

اکنون طی خبری که جدیدا منتشر شده مشخص شده ورژن آزمایشی سیستم عامل هارمونی در تاریخ دسامبر 2020 انتشار می یابد. ورژنی که قرار است انتشار یابد نخست برای صفحه نمایش های هوشمند هواوی عرضه می شود و سپس در سال 2021 میلادی به احتمال زیاد در ماه های فوریه یا ژانویه برای موبایل های کمپانی هوآوی انتشار خواهد یافت.

 

سیستم عامل هارمونی

 

وانگ چنگلو، مدیریت گسترش نرم‌افزاری هوآوی، در مصاحبه‌ای اعلام کرده که‌این این مجموعه می خواهد ورژن بتای HarmonyOS 2 . 0 را در ماه دسامبر به‌طور منحصربه‌فرد برای توسعه‌دهندگان منتشر نماید. این سیستم عامل بعد از طی فرایند آزمایشی از ماه فوریه ۲۰۲۱ برای یکسری گوشی تلفن هوشمند در اختیار قرار خواهد گرفت.

 

پیشبینی ها در خصوص سیستم عامل هارمونی

با این حساب می توانیم اطمینان داشته باشیم که گوشی‌های هوآوی در سه‌ماهه در آغاز ۲۰۲۱ سیستم عامل هارمونی را اخذ می نمایند. اما فرآیند آزمایشی تا چندین ماه ادامه خواهد یافت تا در غایت به زمان عرضه ورژن پایانی برسیم.

این یعنی نسخه‌های نخستین شاید به‌شکل بتای بسته باشد. پیش‌بینی می گردد که سری P برای نخستین بار این نرم‌افزار را اخذ نماید، اگر چه هنوز داده ها موثقی در‌این ارتباط منتشر نشده است.

به‌گفته ژی هائو، مدیریت کسب و عمل IoT هوآوی، نمایشگرهای هوشمند این مجموعه او‌لین محصولاتی خواهند بود که سیستم عامل هارمونی ورژن 2 را اخذ می‌نمایند. هوآوی پیش‌تر از نمایشگر Huawei Vision و تلویزیونی با هارمونی رو نمایی کرده بود. حال نیز بیان شده که‌این این مجموعه به‌ زودی می خواهد خصوصی جدیدی از تلویزیون‌های خود را تا پایان سال ۲۰۲۰ به بازار بفرستد.

با اعتنا به تاکید هوآوی بر نمایشگرهای هوشمند و کامل شدن راهکار 1+8+N، توقع داریم که برای بخش اعظمی از تلویزیون‌های این مجموعه از جمله X65 و V55i نسخه‌های جدیدی معرفی شود.

افزون بر این، وانگ چنگلو داده ها جالبی را در رابطه سیستم دلیل هارمونی اعلام نموده است. وی می گوید اسم هانگ‌منگ که برای اشاره به‌ این سیستم دلیل در چین استفاده می شود. از «شای های جینگ» نشأت گرفته است.

شان های جینگ نوشته‌ای کلاسیک است که محتوایی ترکیبی از فرهنگ وتمدن و جغرافیای زمان پیش از دودمان چین را شرح می دهد. این متن همینطور دربردارنده قسمتی از اسطوره‌شناسی چینی است. وانگ می گوید پروژه سیستم دلیل آنان از سال ۲۰۱۲ آغاز شد و ورژن ابتدا کرنل آن در ماه مه ۲۰۱۸ کامل شدن شوید.

 

updated on 2/23/2021

پیشنهاد سایت

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *