گوشی اقتصادی جدید کمپانی محبوب نوکیا

Please log in or register to like posts.
اخبار
گوشی اقتصادی جدید نوکیا

گوشی اقتصادی جدید نوکیا به احتمال زیاد با بهبود هایی از مدل قبلی معرفی خواهد شد.

نوکیا ۲.۴، گوشی اقتصادی جدید HMD گلوبال، به احتمال زیاد چند وقت دیگر معرفی خواهد شد. این گوشی جدیدا در وب‌سایت FCC رویت شده است.

نوکیا | nokia

موبایل نوکیا ۲.۳ یکی از موبایل‌های ارزان قیمت و ‌به‌صرفه‌ی باکیفیت دنیا نامیده شده بود که همزمان با داشتن قیمتی خوب و ارزان، مجهز به سخت‌افزار مطلوبی بود و به‌خوبی ازپسِ انجام کارهای روزمره برمی‌آمد. نوکیا ۲.۳ بهسبب استفاده از نمایشگر بزرگ، تجربه‌ی بسیار خوبی در برابر قیمتش در اختیار کاربر قرار می‌داد و عمر باتری‌اش بخش زیادی از کاربران را راضی کرد.

از قرار معلوم، HMD Global با درنظرگرفتن این نکته که  موبایل نوکیا ۲.۳ موفقیت نسبتا خوبی کسب کرد، نوکیا قصد دارد بیشتر ‌از‌ گذشته به بازار موبایل‌های اقتصادی توجه کند. با توجه به همین نکته، اخیرا اخباری پخش شده ‌است که نشانگر این است که این شرکت قصد دارد فرمول موفق نوکیا ۲.۳ را در آینده‌ای نزدیک بهبود بخشد و در قالب موبایل تازه ای معرفی کند.

طبق گفته‌ی رسانه‌ی Android Authority، اسمارت فونی متعلق ‌به HMD گلوبال به اسم TA-1270 در یکی از اسناد کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) پیدا شده که قبل‌تر کسی از آن خبر نداشت. مشخصات این اسمارت فون تا حدودی یادآور خانواده‌ی نوکیا ۲ است. فعلا ‌تصویری از موبایل تازه نوکیا در دست نداریم و همچنین از ابعاد و اندازه آن را نیز اطلاعی نداریم، ولی شماره‌مدل موبایل کاملا با خانواده‌ی نوکیا ۲ تطابق دارد.

ظاهرا گوشی تازه نوکیا قرار است از باتری ۴،۳۸۰ میلی‌آمپرساعتی استفاده کند که آپدیتی کوچک درمقایسه‌با باتری ۴،۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی نوکیا ۲.۳ محسوب می شود. همان‌گونه‌که گفتیم، نوکیا ۲.۲ باتری خیلی قوی داشت و به احتمال زیاد این قضیه قرار است برای گوشی تازه هم تکرار شود. گوشی اقتصادی جدید نوکیا مختص افرادی است که می‌خواهند مبایلشان‌ کل روز را به راحتی دوام بیاورد.

همانطور که با محصولی اقتصادی و مقرون به صرفه روبه رو هستیم، نمی‌توانستیم انتظار پشتیبانی از شبکه‌ی 5G را برای آن داشته باشیم. HMD در قسمت توضیحات تلفن همراه در وب‌سایت FCC می‌گوید دستگاه تازه نوکیا در بهترین شرایط از شبکه‌ی LTE پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین حضور 5G در آن کنسل است. این موضوع اصلا تعجب‌برانگیز به حساب نمی آید؛‌ چراکه خانواده‌ی نوکیا ۲ متشکل از عضو هایی با قیمت پایین است و همین موضوع نشان می‌دهد به ‌این ‌زودی‌ها قرار نیست شبکه‌ی 5G در دستگاه‌های اقتصادی دیده شود. استفاده از مودم 5G برای شرکت‌ها گران تمام می شود و عرضه‌ی دستگاهی ۱۰۰ دلاری با این مودم، به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد.

تا به اینجای کار، مطمئن نیستیم نوکیا چه زمان قصد دارد گوشی جدیدش را معرفی کند. رسانه‌ی نوکیاموب چند وقت پیش گزارشی تأییدنشده انتشار داد و ادعا کرد HMD در حال بررسی معرفی اسمارت فونی به اسم نوکیا ۲.۴ در سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریور و مهر ۱۳۹۹) است. طبق اعلام این رسانه، در همین ماه مدل تازه تعدادی از موبایل‌های گذشته نیز معرفی می‌شوند؛ بااین‌وجود همان‌طورکه گفتیم، این گزارش فعلا شایعه ای بیش نیست و HMD به آن واکنش نشان نداده است. در وب‌سایت FCC، شماره‌مدل‌های گوناگونی برای گوشی اقتصادی جدید نوکیا ذکر شده است؛ ازاین‌رو، احتمال می‌دهیم فنلاندی‌ها گوشی تازه خود را در بازارهای مختلف به‌شکل گسترده عرضه کنند.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *