شیائومی روی تلفن همراه با دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی عمل میکند

Please log in or register to like posts.
اخبار
cb403606 0f41 46e3 be40 c7567054cf27 - دیجی نار

هنوز معین نیست که کدام تلفن همراه هوشمند از دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی فایده میبرد ; ولی حدس زده می‌گردد که شیائومی می ۱۰ اس پرو یا این که می CC10 پرو مجهز به چنین دوربینی شود .

چندین روز قبل شاهد معرفی گوشی‌های هوشمندی بودیم که دوربین آنها قوی به ثبت تصاویر در رزولوشن‌های بالا بود و چه بسا مدلی رو نمایی شد که دوربین اساسی ۱۰۸ مگاپیکسلی را یدک میکشید ; البته به‌نظر میرسد که به‌زودی موبایل هوشمندی با دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی معرفی خواهد شد .

درصورتی‌که شایعات درستی داشته باشند شیائومی می خواهد از دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی ساخت سامسونگ در یکی‌از تولید ها خویش استعمال نماید . با این وجود هنوز مشخص و معلوم نیست که کدامیک از تولید ها معرفی‌نشده شیائومی چنین دوربینی را یدک می کشند ; ولی حدس زده می شود که یک کدام از دو موبایل شیائومی می ۱۰ اس پرو یا این که می CC10 پرو از دوربینی با ویژگی ها مذکور منفعت خواهد موفقیت .

در ماه سپتامبر اخباری به گوش رسید که سامسونگ در حال پیش رفت دوربینی با حسگر ۱۴۴ مگاپیکسلی است و اکنون به‌نظر می رسد که شیائومی او‌لین تلفن همراه هوشمند مجهز بدین حسگر را می‌سازد . چنین اقدامی طراوت ندارد و کمپانی چینی از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ هم در محصول ها خویش استعمال کرده بود .

شیائومی عشق و علاقه اکثری در به کارگیری از حسگرهای کارکشته دوربین در گوشی‌های هوشمند خویش دارااست و از جدیدترین تولیدات این موسسه می‌توان به ردمی کی ۳۰ اشاره نمود که مجهز به حسگر IMX686 سونی شده‌است .

افشاگری که به کار گیری از دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی در موبایل هوشمند معرفی‌نشده شیائومی را تأیید نموده است , گفته که چنین اتفاقی صد در صد صورت خواهد بخشید . همینطور به محصولاتی که ممکن است همراه‌با این دوربین به بازار عرضه شوند یعنی می ۱۰ اس پرو یا این که می CC10 پرو شیائومی هم اشاره نموده است .

 

 

علاوه بر مورد ها فوق , افشاگر در جواب به یوزرها گفته است که هنوز یک‌سری ماهی تا زمان عرضه تلفن همراه هوشمند نو شیائومی مسافت داریم . بایستی در لحاظ داشت که شیائومی می CC9 پرو را در نوامبر ۲۰۱۹ به بازار چین معرفی کرد و بعد از آن شاهد تغییر‌و تحول اسم این موبایل هوشمند به می نوت ۱۰ و عرضه آن به بازار اروپا و نقاط دیگر جهان بودیم .

بعید نیست که شیائومی در تصاویر ثبت‌شده با دوربین ۱۴۴ مگاپیکسلی سامسونگ از قابلیت و امکان ترکیب‌سازی پیکسل‌ها استعمال نماید . در ترکیب‌سازی پیکسل‌ها , ۱۲ پیکسل در ۱ پیکسل ترکیب میشود تا حجم تصویر پایانی کاهش یابد ; ولی قابلیت و امکان ترکیب‌سازی پیکسل‌ها به‌صورت ۴ پیکسل در ۱ پیکسل نظیر آنچه در می نوت ۱۰ بازدید کردیم هم موجود است .

می بایست در حیث داشت که فراتر رفتن ارقام مگاپیکسل دوربین به‌معنی ارتقاء کیفیت تصاویر نیست و شیائومی حتما روی تکنولوژی‌های بیشتری عمل مینماید . طبیعتا چنین دوربینی به تراشه‌ای توانا نیاز داراست و همین دستور سبب میگردد که احتمال به کارگیری از تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ در جنس معرفی‌نشده شیائومی ارتقا یابد .

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *