اولین آیفون یا این که اولین آیپد منعطف در سال 2021 عرضه خواهد شد

Please log in or register to like posts.
اخبار
iphone - دیجی نار


گزارش تازه‌ای به عرضه‌ی اولی دستگاه اپل با پباده سازی انعطاف پذیر در سال 2021 اشاره داراست . در شرایطی‌که این داعیه صحیح باشد , اولیه آیفون یا این که آیپد منعطف را 1 سال دیرتر از آنچه که تصور میشد , ملاقات خوا هیم کرد .


تا به امروز تعدادی تولیدکننده‌ی گوشی , موبایل های منعطف خویش را در معرض نمایش گذاشته‌اند . فی مابین پیشتازان اسم سامسونگ , هواوی و شیائومی چشم می شود ; اما هنوز هیچ اثری از آیفون یا این که آیپد منعطف نیست , آن نیز در حالی که اپل همواره به ابتکار و تفکرات آن‌چنانی مشهور بوده است .

پژوهش ها UBS نشان میدهد که بزرگ‌ترین خلل موبایل های منعطف , ارزش آن‌هاست . اختلاف دست‌کم چندصد دلاری بها این دستگاه‌ها با موبایل های هوشمند معمولی , مانعی اصلی در رویه خرید اکثری از مشتریان به حساب میآید .

foldable iPhone 620x334 1 - دیجی نار
احتمال عرضه‌ی آیپد منعطف تا دو سال آتی


البته یکی‌از شنیده‌ها در رابطه آیپد منعطف اپل , این است که دارنده سیستم برهان iPad OS و قابلیت و امکان پشتیبانی از شبکه 5G خواهد بود . سایز مانیتور آن را نیز می‌توان با یک مک بوک قیاس کرد . از آنجایی که اپل ابتدا می بایست مشکلات مرتبط با ساخت تلفن همراه های 5G را در سال 2020 حل نماید , پس چنین آیپدی در جلوی خط ساخت قرار نخواهد داشت .

از طرفی IHS Markit نیز گزارش نموده است که اپل , ایده‌‌ی شبیه مایکروسافت را برای ساخت یک دستگاه نرم با سیستم استدلال آیپد وی اس دنبال خواهد کرد ; دستگاهی که به پردازنده‌های محرمانه A اپل مجهز خواهد بود . این گزارش مشخصا به یک آیپد منعطف اشاره دارااست .


در هرصورت در صورتیکه اپل با سلاح آیپد یا این که آیفون منعطف وارد عرصه‌ی رقابت نشود ; ممکن است قافیه را به رقبای کره‌ای و چینی ببازد ; کمااینکه UBS پیش‌بینی می نماید سامسونگ , رویه را برای قبول دستگاه‌های منعطف در بازار گوشی گشوده خواهد کرد .

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *