معرفی بهترین گجت پوشیدنی 2020 (پارت اول)

Please log in or register to like posts.
اخبار
معرفی بهترین گجت پوشیدنی

شاید با شنیدن واژه گجت پوشیدنی او‌لین چیزی که به ذهن‌تان می‌آید، شخصیت کارتونی کارآگاه گجت و ابزارهای عجیبش باشد. خب می بایست به شما این را بگویم که شخصیت کارآگاه گجت خیلی هم بی‌ربط به معنای حقیقی این کلمه نیست! چیزی که در کارتون کارگاه گجت مشاهده می کنید این است که ابزارهای عجیب و کاربردی در بدن وی به کار رفته است که به خاطر همان ابزارها او را گجت نامیدند.

گجت ها انواع مختلفی دارند که به یک مدل از آنها گجت پوشیدنی گفته می شود. در چند سال اخیر، پیشرفت‌های زیادی در این باره انجام شده است و این گجت ها با طراحی‌های جدیدتر و کاربردهای بیشتر ایجاد شده‌اند. در ادامه به بررسی بهترین گجت های پوشیدنی سال 2020 می پردازیم؛ پس درصورتی که از عاشقان گجت پوشیدنی می باشید، توصیه می کنم که ادامه این مقاله را از دست ندهید!

گجت (gadget) در انگلیسی به معنای یک ابزار مکانیکی یا الکترونیکی است که در ساخت آن از ابتکارات زیادی استفاده شده‌است. به‌طور کلی گجت به ابزاری گفته می شود که به کمک فناوری‌های نوین ایجاد شده است و قابلیت‌های جدیدی را به کاربران ارائه می دهد.

برخی از گجت ها طوری طراحی شده‌اند که قابلیت پوشیده شدن دارند؛ مثل هدفون، ساعت هوشمند و عینک های واقعیت مجازی. به این نوع گجت ها، گجت های پوشیدنی می گویند. این گجت ها بسته به نوع پوشیده شدن آنها و محل قرار گرفتن‌شان در بدن انسان کاربردهای متفاوتی دارند. از سرگرم کردن ما در اوقات فراغت گرفته تا سریع‌تر پیش بردن کارها در ساعات همهمه و بررسی دائمی سلامت انسان.

 

بهترین گجت پوشیدنی در سال 2020

بیشتر گجت های پوشیدنی هوشمند می باشند اما سیستم عامل به کار رفته در هر یک از آنها متفاوت است که سبب تفاوت در نوع کاربرد آنها می شود. در ادامه بهترین گجت پوشیدنی سال 2020 و کاربردهای فوق العاده آن را بررسی می کنیم.

 

ساعت هوشمند اپل، بهترین گجت پوشیدنی

نسل چهارم اپل واچ یا به عبارتی ساعت های هوشمند شرکت اپل در سال 2019 بهترین ساعت هوشمند موجود در بازار شناخته شده‌اند. بعد از آنها سری پنجم این ساعت‌ها تولید شده که با وجود تغییرات نه چندان زیادی نسبت به سری قبلی خود، باز هم بهترین ساعت هوشمند شناخته شده‌اند.

یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این ساعت های هوشمند، قابلیت فوق‌العاده آنها در کنترل سلامت انسان است. این ساعت‌ها عملکرد قلب را دائماً بررسی می کنند و سنسورهایی دارند که در صورت ناخوش بودن شخص، تشخیص می دهند که بایستی به پزشک یا اطرافیان نزدیک وی هشدار بدهد.

 

معرفی بهترین گجت پوشیدنی

 

پس از دو موفقیت پیاپی در تولید این ساعت های هوشمند، کمپانی اپل در حال تولید سری ششم این ساعت ها است که در اواخر سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد. با توجه به محبوبیت سری‌های گذشته این ساعت های هوشمند، موفقیت سری ششم آنها حتمی خواهد بود.

شایعاتی به وجود آمده است که کمپانی اپل بر روی تعویض صفحه نمایش این ساعت‌ها و تغییرات آنها به میکرو ال ای دی تمرکز می کند. همینطور عمر باطری و نگهداری شارژ آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. این شایعات، خوب و خوش بینانه اند.

 

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *