لیکوئید ( Liquid ) , فروش توکن گرام را لغو کرد

Please log in or register to like posts.
اخبار
token gram2 - دیجی نار

به دنبال فراگیر شدن شبکه ی بلاک چین و ارزهای دیجیتال , شبکه‌های‌عمومی بزرگ مانند فیسبوک و تلگرام هم رمزارزهای خویش را به بازار ارائه دادند . آیا بلاک چین تلگرام ( TON ) را می شناسید؟ با توکن گرامافون آشنا هستید؟ صرافی لیکوئید ( Liquid ) را می شناسید؟ به تازگی خبری نشر داده شده شده‌است و بیان کنده این قضیه است که صرافی لیکوئید , فروش توکن گرام را لغو نموده است .

شناخت با صرافی لیکوئید

صرافی لیکوئید به نشانی Liquid . com که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد , خویش را تحت عنوان یک پلتفرم جهانی مبادله ی ارز دیجیتال معرفی کرد که سرویس ها مالی بر اساس تیم راز ارز , تجارت , مبادله و ترید ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد . طبق گفته مجموعه , Liquid اصلی ترین پلت فرم کد گذاری فیات با حجم معاملات است که در ژاپن پباده سازی و پیاده سازی شده و مدیر می شود .

فروش توکن گرام بوسیله لیکوئید لغو شد
لیکوئید ( Liquid ) , صرافی مبادله ی ارز دیجیتال ژاپنی , فروش ارز دیجیتال پیشنهادی تلگرام Gram را کنسل نموده است . کمپانی ارائه دهنده ی این پلتفرم بازپرداخت , توکن ها را با همیاری آسیا گرام انجام خواهد اعطا کرد .

همان گونه که قبلاً به وسیله Financial Magnates گزارش شده بود , این ارز دیجیتال اول سکه ی رمز گذاری شده بود که در ماه جولای پیشین فروش همگانی توکن دیجیتال Telegram Open Network ( TON ) را برگزار کرد . این ارز دیجیتال پولی را از سرمایه گذاران اخذ کرد و آنان‌را در یک اکانت سرمایه گذاری ذخیره و حفظ کرد .

با این وجود , تاخیر در صادر شدن گرام ( Gram ) به دلیل اتهاماتی که به وسیله کمیسیون بورس و سندها بهادار ارائه شده شده‌است ( SEC ) منجر شده‌است که‌این صرافی ژاپنی فروش خویش را کنسل نماید .

در هفته پیشین در یک اطلاعیه قانونی پخش شده شده‌است که , لیکوئید ( Liquid ) فروش توکن گرام را کنسل نموده است و همینطور استارت به بازپرداخت سرمایه ی سرمایه گذاران نموده است . این بیانیه به شرح تحت می‌باشد :

“ مبادله توکن گرام در لیکوئید ( Liquid ) کنسل شده‌است , و تمامی وجوهی که قبلاً به وسیله Liquid سرمایه گذاری شده بودند , به یوزرها آن که در فروش توکن گرام کمپانی کرده بودند , بازگردانده گردیده اند . ”

به وسیله بیانیه هایی که منتشر می شود , تاخیر در صادر شدن توکن ها , موقعیت خدماتی صرافی ها را نقض می نماید .

با اعتنا به حالت فروش توکن گرام , لیکوئید مکلف است تمام وجوه بامسئولیت شده به وسیله یوزرها را به دلیل عدم فعال‌سازی شبکه حیاتی TON بازگرداند .

سرمایه گذاران زیاد امیدوار می باشند
تلگرام در Whitepaper خویش ذکر نموده است که در صورت پیدایش هرگونه عدم موفقیت در صادر شدن گرام تا مورخ معین شده , این مجموعه مکلف است فرمان بازپرداخت را برای سرمایه گذاران صادر نماید . اگر چه که‌این این مجموعه برای راه‌اندازی blockchain خویش فراهم بود , دادخواستی به وسیله SEC که داعیه می نماید گرام دارنده مقررات امنیتی ثبت نشده است , این موسسه را وادار به تأخیر در فعال‌ساز‌ی کرد .

تلگرام همینطور از تمامی سرمایه گذاران خویش که در دو زمان فروش غیروابسته برای تأخیر در صادر شدن گرام تا آوریل شرکت کرده بودند , التماس جواز کرد .

در همین حالا , به التماس SEC , دادگاه به تلگرام امرکرد که سابقه مالی فروش توکن را با آفریننده , به اشتراک بگذارد . بنابراین هر دو طرف برای گرد هم آیی رسیدگی بعدی که در مورخ مشخص و معلوم شده اجرا می شود , در دادگاه روبرو خواهند شد .

کلام انتها
لیکوئید ( Liquid ) یک کدام از بزرگ ترین صرافی های مبادله ی ارز دیجیتال , فروش توکن گرام را که ارز دیجیتال شبکه ی اجتماعی بزرگ تلگرام است را لغو کرد و طی بیانیه ای اعلام نموده است که سرمایه ی اشخاص سرمایه گذار برای خرید توکن گرام را به آن‌ها بازپرداخت خواهد کرد .

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *